Чорна п'ятниця 2024 в Морському: Always

Знижки на Always в Морському, розпродаж Чорної п'ятниці 2024 на BigSale. В акції беруть участь усі магазиниМорського! #Blackfriday
ДО ПОЧАТКУ ЧОРНОЇ П'ЯТНИЦІ ЗАЛИШИЛОСЯ:
ДНІВ
ГОДИН
ХВИЛИН
СЕКУНД


Список бажань Обрати знижки

Чорна п'ятниця 2024: Always в Морському

Підпишись на оновлення та дізнавайся першим про знижки Always в Морському та магазинах учасників та розпродажах у твоєму місті. Знижки та розпродажі в Морському

На жаль, за запитом Always Морське ми не змогли знайти знижки на Чорну п'ятницю, але обіцяємо, як тільки вони з'являться, ви знатимете про них першим. Вкажіть, які саме знижки вас цікавлять Обрати знижки

Додати свій магазин
Приєднуйтесь до Чорної п'ятниці на BigSale!

Дата початку чорної п'ятниці 2024?

Нагадуємо вам, що до Чорної п'ятниці 2024 залишилося лише 229 днів.
Дата початку розпродажів 29 листопада 2024
Чорна п'ятниця – п'ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів.

Вашого магазину ще немає на BigSale? Не витрачайте час, підключайте ваш магазин чи інтернет-магазин до нас просто зараз. Про ваші знижки та розпродажі дізнаються понад 500 000 тисяч користувачів, що відвідують наш сайт кожен місяць.

BlackFriday.BigSale - це простий і доступний спосіб інформувати покупців про ваших акціях, особливо це актуально у Чорну п'ятницю, В цей день відвідуваність нашого сайту зазвичай зашкалює за неймовірні показники.

Якщо ви зацікавлені у співпраці та є представником інтернет-магазину, і хочете брати участь у розпродажах на BigSale, будь ласка, заповніть форму, і ми відповімо вам найближчим часом час

Будемо раді співпраці з вами та вашим магазином!
- BlackFriday.BigSale


Що таке Чорна п'ятниця?

Що таке Чорна п'ятниця?

Нещодавно українські магазини почали активно переймати досвід західних країн у проведенні мега-розпродаж.

Від звичайного сезонного розпродажу Чорна п'ятниця відрізняється розміром знижок, які можуть досягати 90%.

Для покупців така «п'ятниця» чудова можливість «прикупити» собі те, про що давно мріяли, наприклад брендову річ за кумедною ціною. Деякі покупці до «свята знижок» готуються заздалегідь і навіть виділяють окремий бюджет, щоби купити все задумане. Є й ті, хто бере відгул на роботі, щоб присвятити весь день шопінгу.

Всі розпродажі та знижки цього дня, адреси магазинів та вигідні пропозиції від різних ТРЦ та інтернет-магазинів, які беруть участь в акції Black Friday в Україні, зосереджуються в єдиному онлайн-каталогу на нашому сайті. Саме тут 29 листопада будуть доступні найкращі та вигідні пропозиції.

На розпродажі будуть представлені всі категорії товарів, які можна купити онлайн та не тільки. Електроніка, побутова техніка, одяг, взуття, аксесуари, дитячі товари та іграшки, товари для дому, товари для спорту та відпочинку, подарунки, книги, товари для тварин.

Коли Чорна П'ятниця?

Цього року Чорна п'ятниця 2024 відбудеться 29 листопада. Не пропустіть можливість купити зі знижкою та заощадити до 99%

Звідки взялася Чорна п'ятниця?

Звідки взялася Чорна п'ятниця?

Якщо заглибитися в історію, подібні розпродажі почалися ще в XIX столітті. Їх родоначальником вважається Френк Вулворт, який у 1873 році в невеликому місті Ланкастер у Пенсільванії влаштував перші розпродажі. У магазині, де він працював помічником продавця, хлопець просто вивалив на прилавок весь сезонний товар і поставив поруч табличку "Все по п'ять центів". За зміну Вулворт зробив 6 денних виручок магазину. Так у США було організовано перший розпродаж.

«Офіційну» назву «Чорної» п'ятниця отримала 1966 року, коли поліцейський департамент Філадельфії став називати «Black Friday» день, наступний за Днем Подяки, через пішохідних і автомобільних потоків та пробок.

Наприкінці 90-х років минулого століття видання New York Times закріпило сенс фрази, написавши, що Чорна п'ятниця отримала свою назву, «бо торговці сподіваються, що інтенсивна торгівля проявиться чорним чорнилом на їх балансових документах».

Слідом за США весь світ почав називати день розпродажів Чорною п'ятницею (Black Friday).

«Кур'єзи» Чорної п'ятниці

«Кур'єзи» Чорної п'ятниці

«Найдивніша історія, яка сталася зі мною за сім років роботи в магазині, була у 2012 році. Я працювала в магазині побутової техніки, на годиннику 5:30 ранку, а на прилавку залишилася тільки одна кавоварка за три долари (у звичайні дні її вартість становить 100 доларів). І ось я спостерігаю картину, як до цієї кавомашини підбігають дві жінки років 50, в костюмах ... Ніхто б не міг подумати, але вони починають битися, бити один одного по обличчю. У результаті довелося викликати поліцію, а кавоварку так ніхто і не купив», - ділиться працівник магазину після дня розпродажу.

«Мила дівчина підійшла до мене і попросила "розігнати всіх" із магазину, бо вона не може підійти до стенду із сукнею, яку вона так хоче придбати. Звичайно, я відповів, що це неможливо. Через хвилин п'ять у магазині спрацювала пожежна сигналізація, всіх довелося евакуювати, приїхали пожежники ... А та сама дівчина як ні в чому не бувало підійшла до каси з тим самим платтям. Поліція швидко її забрала, а сукня залишилася у магазині», - розповів Майк.